Rower

Sporty wszelakie i inne przejawy aktywności fizycznej

Moderator: ikxio

Rower

Postautor: Wanda » niedziela 05 sie 2012, 09:14

Jak tylko mam wolniejszą chwilkę wskakuję na rower i jadę sobie .... gdzieś. Rowerem jeżdżę - w miarę pogody - również do pracy. Przy tak rozkopanej Warszawie jest to bardzo wygodny środek lokomocji. :lol: Teraz po operacji niestety jeszcze nie mogę pedałować.
"Zdobyć przyjaźń kota nie jest rzeczą łatwą. Nie lokuje on swych uczuć nierozważnie: może zostać Waszym przyjacielem, jeśli jesteście tego godni, ale nigdy waszym niewolnikiem."
Wanda
Trzy Koty
 
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rower

Postautor: Sissi » niedziela 05 sie 2012, 10:09

Wanda ja tez lubie jezdzic na rowerze bo szybciej dotre do sklepu itp.Druga sprawa ze jazda rowerem to narawde przyjemnosc :)
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Rower

Postautor: Alexa » niedziela 05 sie 2012, 11:36

Mnie rower ukradli z pywnicy :evil:
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Rower

Postautor: ikxio » niedziela 05 sie 2012, 13:49

ja nie mam gdzie roweru trzymac - wiec problem z glowy :?
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Rower

Postautor: Wanda » niedziela 05 sie 2012, 15:23

Ja trzymam rower w mieszkaniu. Za każdym razem wnoszę go na 3 piętro. W pracy na 2. ;)
"Zdobyć przyjaźń kota nie jest rzeczą łatwą. Nie lokuje on swych uczuć nierozważnie: może zostać Waszym przyjacielem, jeśli jesteście tego godni, ale nigdy waszym niewolnikiem."
Wanda
Trzy Koty
 
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rower

Postautor: Sissi » niedziela 05 sie 2012, 16:53

wanda wspolczuje tego taszczenia,makabra. Mnie ukradli juz 3 ale teraz ma takiego z rdza i oblupana gabka na kierownicy i odpukac 4 lata nikt sie nie lasi na niego :mrgreen:
ps. spejalnie go tak zapuscilam :mrgreen:
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Rower

Postautor: Wanda » niedziela 05 sie 2012, 18:59

Ja też doświadczyłam kradzieży roweru dlatego tak go tacham po piętrach. Na szczęście nie jest bardzo ciężki.
Rowery kupiłyśmy sobie razem z siostrą i często wybieramy się w świat razem. Albo Dorota pożycza swój moim chłopakom.
"Zdobyć przyjaźń kota nie jest rzeczą łatwą. Nie lokuje on swych uczuć nierozważnie: może zostać Waszym przyjacielem, jeśli jesteście tego godni, ale nigdy waszym niewolnikiem."
Wanda
Trzy Koty
 
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:46
Lokalizacja: Warszawa


Wróć do Sportowo i turystycznie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron