Muzyka i ciekawostki

Film, muzyka, literatura, komputer, gry

Moderator: ikxio

Re: Muzyka i ciekawostki

Postautor: ikxio » poniedziałek 12 maja 2014, 17:46

Szpaka nie trawie, to austriackie "cos" zarabialoby kiedys w gabinatach osobliwosci czy innym cyrku a nie straszylo mnie z ekranu :) , ale moze ludzie sie stesknili za prosta rozrywka? bo glos to ma nie najgorszy. Polki zostaly w Hiszpanii przyjete cieplo, choc raczej nie ze wzgledu na talent wokalny ;) dobrze, ze nie poslali koko-spoko
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Muzyka i ciekawostki

Postautor: ikxio » poniedziałek 12 maja 2014, 19:02

http://komediowo.pl/gid,16596056,img,16 ... aid=612b6a
jednak swiat sie kreci i do tego jest okragly. :dance:
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Muzyka i ciekawostki

Postautor: Sissi » poniedziałek 12 maja 2014, 19:18

ielbasa austriacka wzbudza we mnie obrzydzenie i tyle i nie chodzi tu o to ze jestem homo fobem bo tak nie jest (toleruje transekualizm i odmienne orientacje ) ale takie persony tego typú nie powinny brac udzialu w konkursach jakichkolowek jezeli to oburza caly swiat nie tylko europe ,ja czuje niesmak ,nie wiem moze sie starzeje albo´co itd .ale to nie byl festival przeciez transwestytow tylko eurowizja :roll:
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Muzyka i ciekawostki

Postautor: Alexa » poniedziałek 12 maja 2014, 22:08

Sissi zgadzam się z tobą. Zresztą wszelkie te konkursy w obecnych czasach bazują na najniższych instynktach ludzi, zero talentu wokalnego, piosenki wszystkie na tą samą melodię, tylko aby szokować wyglądem i zachowaniem.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10696
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Muzyka i ciekawostki

Postautor: Fonsitos » wtorek 13 maja 2014, 10:10

Obawiam się, że Parówa wygrał, bo kontrowersja, a nie że talent. Kurka, najgorsze, że przy okazji mody na tolerancję wszelkich mniejszości itp zapomina się, że "większości" też chcą żyć. Że skoro jestem w tradycyjnym związku typu baba chłop, dzieci i kot to powinnam czuć się dziwnie, bo to nie postępowe. I czasem mam też wrażenie, że im bardziej oni krzyczą o tolerancję, tym bardziej ich (mniejszości) nie lubię.

P.S. Tak, pisząc dziwoludek z TVNu miałam na myśli Szpaka, teraz sobie sprawdziłam. :)
Fonsitos
Administrator
 
Posty: 2610
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 11:54
Lokalizacja: Wielkopolska Pyrka znów na zesłaniu.

Re: Muzyka i ciekawostki

Postautor: olga » wtorek 13 maja 2014, 10:37

Jak zwykle sprawy doprowadzone do skrajności i absurdu przybierają wymiar patologii. Obcujemy z ludźmi w życiu, z ich zachowaniem w stosunku do naszej osoby i otoczenia a nie z tym co robią w łóżku czy w jaki sposób modlą się do swoich bogów. Nie rozumiem i nie akceptuję tych dzisiejszych trendów na "tolerancję" wszelkiej inności bo tak jak pisze Fonsitos, to nie jest prawdziwa tolerancja tylko moda, która jednocześnie przeradza się w terror "zwykłych" przez "odmieńców". Przy czym przez odmieńców rozumiem ludzi epatujących swoją innością i roszczących sobie wyjątkowe prawa z tego tytułu, typków wrzeszczących na paradach, demonstracjach i zamieszkach a nie normalnych ludzi, którzy mają inną moja orientację, przekonania lub kolor skóry.
Nie martw się Fonsi, większości w końcu się wkurzą i ukrócą ten proceder, przy wydatnej pomocy środowisk mniejszościowych, które w końcu poczują się zmęczone psuciem im opinii przez kilku "reprezentujących" ich pomyleńców.
Przyjdzie inna moda - możemy pospekulować na co.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
olga
Administrator
 
Posty: 5702
Rejestracja: wtorek 03 lip 2012, 23:48
Lokalizacja: Wybrzeże :)

Re: Muzyka i ciekawostki

Postautor: Fonsitos » piątek 06 cze 2014, 08:05

Obrazek

Ja jednak jestem nietolerancyjna i prostacka w poczuciu humoru, śmieszy mnie to po prostu.
Fonsitos
Administrator
 
Posty: 2610
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 11:54
Lokalizacja: Wielkopolska Pyrka znów na zesłaniu.

Re: Muzyka i ciekawostki

Postautor: olga » piątek 06 cze 2014, 09:07

Już to widziałam, celne :)
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
olga
Administrator
 
Posty: 5702
Rejestracja: wtorek 03 lip 2012, 23:48
Lokalizacja: Wybrzeże :)

Re: Muzyka i ciekawostki

Postautor: Sissi » piątek 06 cze 2014, 09:09

ha ha dobre :lol:
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Muzyka i ciekawostki

Postautor: ikxio » piątek 06 cze 2014, 14:14

mnie tez smiesza takie proste dowcipy - tu w Hiszpanii pomimo duzo wiekszej tolerancji lub obojetnosci (bo politycy mieli inne problemy niz Muszelka Kielbasa) tez kursuje sporo dowcipow slownych - conchita to jak piasalam muszelka, ale rowniez zdrobnienie od imienia Concepción (oznacza poczecie, w sensie jak najbardziej doslownym, pochodzi od Inmaculada Concepcion czyli niepokalane poczecie i jest do dzis popularnym zestawem imion dla dziewczynki) , ale Wurst to chorizo (czyt. czorizo) - oznacza nie tylko kielbase, ale rowniez zlodzieja i meskie przyrodzenie - wiec wyobrazcie sobie skojarzenia?
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Muzyka i ciekawostki

Postautor: Fonsitos » poniedziałek 09 cze 2014, 21:46

Ach, no wurst/parówa też u nas w tym kontekście bywa używana. U Was to już w ogóle pewnie wesoło bywa. :D
Fonsitos
Administrator
 
Posty: 2610
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 11:54
Lokalizacja: Wielkopolska Pyrka znów na zesłaniu.

Poprzednia

Wróć do Medialnie i komputerowo

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron