Piractwo

Film, muzyka, literatura, komputer, gry

Moderator: ikxio

Piractwo

Postautor: arthrawn » wtorek 27 sie 2013, 20:24

Nie bić! Bazyl ma ochotę oglądać bajki ;) tylko myszy i nic więcej...towarzyszy mu w tym Olivka...jakby co za wszystkim stoi Bazyl ;)
a tak na poważnie, muszę zorganizować kilka bajek w wersji avi na tablet, aby Mała mogła bajki oglądać w drodze z lotniska do domu...3 godziny...gdzie znajdę jakąś normalną ściągalnię, bez płacenia za użyczenie...jestem w tych sprawach laikiem, kiedyś siedziałem na pebie i dla siebie muzykę szukałem, a teraz wiem, że się pozmieniało i...co zrobić...poproszę o pomoc :)

Pamiętajcie za tym stoi Bazyl!

Tak jak pies Kory stał za marichuaną :)

jakoś mi się dowcip wyostrzył...
Obrazek
Pies myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszkam w jego domu, mogę spać w jego łóżku — jest moim bogiem!”. Kot myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszka w moim domu, może spać w moim łóżku — jestem jego bogiem!”
Awatar użytkownika
arthrawn
Szesc Kotow
 
Posty: 784
Rejestracja: czwartek 13 cze 2013, 13:11
Lokalizacja: Ahoghill, NI

Re: Piractwo

Postautor: Alexa » wtorek 27 sie 2013, 20:34

Niestety ja nie wiem.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Piractwo

Postautor: arthrawn » wtorek 27 sie 2013, 20:40

Bazyl na mnie naciska :D
Obrazek
Pies myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszkam w jego domu, mogę spać w jego łóżku — jest moim bogiem!”. Kot myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszka w moim domu, może spać w moim łóżku — jestem jego bogiem!”
Awatar użytkownika
arthrawn
Szesc Kotow
 
Posty: 784
Rejestracja: czwartek 13 cze 2013, 13:11
Lokalizacja: Ahoghill, NI

Re: Piractwo

Postautor: Sissi » wtorek 27 sie 2013, 22:07

kurcze nie wiem jak pomoc ,sama bym chetnie cos tam sobie objerzala ale nie probuje nic sciagac bo boje sie dostac potem rachunek ,moze ktos da namiary :roll:
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Piractwo

Postautor: sierpówka » piątek 30 sie 2013, 18:08

Chomikuj.pl ... ale tam się płaci SMS (2,50 zł). Ale to niedużo :roll:
sierpówka
VIP
 
Posty: 1167
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 10:55

Re: Piractwo

Postautor: arthrawn » piątek 30 sie 2013, 18:20

sierpówka pisze:Chomikuj.pl ... ale tam się płaci SMS (2,50 zł). Ale to niedużo :roll:

ja wiem :) tylko musiałbym mieć jakiś polski numer...
Obrazek
Pies myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszkam w jego domu, mogę spać w jego łóżku — jest moim bogiem!”. Kot myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszka w moim domu, może spać w moim łóżku — jestem jego bogiem!”
Awatar użytkownika
arthrawn
Szesc Kotow
 
Posty: 784
Rejestracja: czwartek 13 cze 2013, 13:11
Lokalizacja: Ahoghill, NI

Re: Piractwo

Postautor: ikxio » piątek 30 sie 2013, 18:37

a przez torrenty?
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Piractwo

Postautor: arthrawn » sobota 31 sie 2013, 11:27

siedzę teraz na peb.pl i tam szukam bajek, filmów...łącze mam szybkie...ale to nie zawsze jest wystarczające...
Obrazek
Pies myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszkam w jego domu, mogę spać w jego łóżku — jest moim bogiem!”. Kot myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszka w moim domu, może spać w moim łóżku — jestem jego bogiem!”
Awatar użytkownika
arthrawn
Szesc Kotow
 
Posty: 784
Rejestracja: czwartek 13 cze 2013, 13:11
Lokalizacja: Ahoghill, NI

Re: Piractwo

Postautor: Rakolka » środa 11 wrz 2013, 19:10

polecam stronę zalukaj.tv - też się płaci, ale jest co pooglądać, fajne seriale, filmy.. czasem nawet szybko są nowości.
Awatar użytkownika
Rakolka
Pięć Kotów
 
Posty: 708
Rejestracja: sobota 20 paź 2012, 09:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Piractwo

Postautor: Ash » środa 20 lis 2013, 18:53

Ja mam chomika bo w piraceniu jestem cienka i za 40 zl przez ang vise wykupilam sobie chyba odnawiajacy sie co tydzien 10gb transfer na 3 miesiace, ale tam np za 5 czy 6 zl mozna kupic giga przelewem, musisz wejsc w opcje, ja tam jade chomikiem bo mi najwygodneij ;]
Awatar użytkownika
Ash
Dwa Koty
 
Posty: 64
Rejestracja: piątek 13 lip 2012, 14:47


Wróć do Medialnie i komputerowo

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron