chory kotek

Moderator: Alexa

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie - przejrzyj archiwalne wątki

chory kotek

Postautor: caryca » niedziela 14 cze 2015, 22:18

Pisałam niedawno o tym, że Aisza sika na wszystko co jest mojego wnuka. Myśleliśmy, że to albo hormony wnuka albo złośliwość za świnkę.
Niestety, gdy zaczęła sikać i w innych miejscach poza kuwetą, wnuczka zabrała ją do weterynarza. No i po zrobieniu USG okazało się, że to zapalenie pęcherza i osad na pęcherzu. Teraz co 2 dni jeździmy z nią po zastrzyk. Ma ich dostać 5 i każda wizyta to 30 zł. Niby nie dużo ale rozkłada nas to finansowo. Pierwsza wizyta już kosztowała 110 zł. Teraz jeszcze każą kupować specjalną karmę a' 4,50 zł. która spowoduje, że Aisza będzie piła wodę, bo ona nigdy nie pije wody. Kiedyś piła wodę z akwarium ale od dłuższego czasu nawet tego nie robi. Z tej karmy musimy jednak z tego zrezygnować. Nie stać nas na to więc zaczęłam do mokrej karmu dolewać wodę. Mam nadzieję, że to wystarczy.
caryca
Cztery Koty
 
Posty: 325
Rejestracja: sobota 01 cze 2013, 19:10
Lokalizacja: Poznań

Re: chory kotek

Postautor: bungula » poniedziałek 15 cze 2015, 08:26

Zapytaj weta, czy możesz podawać witaminę C i w jakiej dawce? Wpływa na zakwaszenie moczu, ale nie przy wszystkich rodzajach piasku w pęcherzu można ją stosować.
Obrazek
Awatar użytkownika
bungula
VIP
 
Posty: 3665
Rejestracja: poniedziałek 09 lip 2012, 08:04

Re: chory kotek

Postautor: Alexa » poniedziałek 15 cze 2015, 14:25

Caryca moje koty jak mają zapalenie pęcherza dostają na pierwszej wizycie zastrzyki, na drugiej też a potem tabletki do podawania.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: chory kotek

Postautor: caryca » poniedziałek 15 cze 2015, 17:30

Jutro jest ostatnia wizyta i ostatni zastrzyk. Zapytam weta o wit. C a także o Furaginę. Może można to Aiszy podawać.
caryca
Cztery Koty
 
Posty: 325
Rejestracja: sobota 01 cze 2013, 19:10
Lokalizacja: Poznań

Re: chory kotek

Postautor: ikxio » poniedziałek 15 cze 2015, 18:09

kicie biedulki reaguja inaczej niz my
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51


Wróć do Zdrowie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości