Dwa myszole -Flip i Flap

A także fretki, szynszyle i inne drobne futerkowe

Moderator: Sissi

Dwa myszole -Flip i Flap

Postautor: Sissi » środa 14 lis 2012, 20:43

No tak to sie kochani wydarzylo ze od wczoraj wiem ze nie mieszkamy sami z trzema kociumbami ale i dwoma myszolami ktore nazwalam Flip i Flap . Otoz zeszlam wczoraj do piwnicy gdzie mamy zimowy ogrod dla kwiatow i oczywiscie zajelam sie nimi ,przycinajac i itp. nagle z pelargoni wyskoczyly dwa myszole tak ze takiego wrzasku narobilam jak glupia baba az wstyd ale mnie zaskoczyly poprostu . Co najwazniesze kochaniency ze moje kociumby uznaly je jako rodzine juz duzo wczesniej ,bo podejrzalam ze pozwalaja im jesc sowoja karme mokra i sucha i nie poluja na nie ,olewacko patrza sie jak Flip albo Flap podchodza i zajadaja sie ich ulobionymi ciasteczkami (co z nich za koty?). Chcialabym wam to pokazac jakies nagranie ze te myszole jako chyba jedyne maja imunitet u moich kociumbow ale nie wiem jak ,mam kamerke sony ale jak ja ustawic zeby krecila w nocy i caly czas jak sie myszole pokaza. Juz cos podejrzewalam ze mamy alienow w domu bo karma znikala w szybkim tepie jak nigdy ale teraz juz wiem ze to te dwa myszole tak wcinaja :-D
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Dwa myszole -Flip i Flap

Postautor: Alexa » środa 14 lis 2012, 20:59

To ci niespodziankę przyszykowały kociczki-imunitet dla myszolek-Flipa i Flapa.Teraz tylko patrzeć aż będą niańczyć dzieci myszolek :lol:
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Dwa myszole -Flip i Flap

Postautor: ikxio » środa 14 lis 2012, 21:05

:lol: niedlugo male ZOO zalozysz. koty, jezynki, myszole.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Dwa myszole -Flip i Flap

Postautor: Sissi » środa 14 lis 2012, 21:06

Alexa a moze to imunitet do wigilli :roll: a potem je jako menu glowne schrupia :?:
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Dwa myszole -Flip i Flap

Postautor: Sissi » środa 14 lis 2012, 21:09

ikxio ja to mysle ze skoncze kiedys jako porabana i kochajaca zwierzeta wszystkie wariatka ,ale faktycznie wszystko przygarne nawet myszole :-D
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Dwa myszole -Flip i Flap

Postautor: ikxio » środa 14 lis 2012, 21:14

Sissi pisze:ikxio faktycznie wszystko przygrane nawet myszole :-D
dlaczego nawet? ja kiedys mislam biale myszki i potem chomika - bardzo mile i kontaktowe zwierzatka. nad trzymaniem ptakow w klatce to bym sie zastanowila - ale gdyby mialy duza woliere - to papugi, zwlaszcza ary, bo one raczej przechodza z galezi na galaz (od biedy parki zako, bo te towarzyskie) tez bym nie odmowila.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Dwa myszole -Flip i Flap

Postautor: Rubinka » piątek 03 maja 2013, 11:54

Nie które koty rasowe nie mają tego instynktu łowczego, gdyby tak moja Lola zgadzała się z myszami. :D
Awatar użytkownika
Rubinka
Nowy
 
Posty: 48
Rejestracja: środa 11 lip 2012, 11:08
Lokalizacja: Wieś

Re: Dwa myszole -Flip i Flap

Postautor: ikxio » sobota 04 maja 2013, 13:53

Rubinka pisze:Nie które koty rasowe nie mają tego instynktu łowczego

to nie jest tak, ze rasowe koty nie maja instynktu lowczego - po prostu zostaly najczesciej sa dosc wczesnie odebrane od matek, a matki tez nie do konca polowaly - wiec nie mialy siegdzie nauczyc zabijac (bo za zabawka lub sznureczkiem biegac to zadnego uczyc nie trzeba) :roll:
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Dwa myszole -Flip i Flap

Postautor: Rakolka » wtorek 07 maja 2013, 22:05

ciekawe jak to wygląd w rzeczywistości! Poluj na widok myszolków ;)
Awatar użytkownika
Rakolka
Pięć Kotów
 
Posty: 708
Rejestracja: sobota 20 paź 2012, 09:18
Lokalizacja: Wrocław


Wróć do Gryzonie i króliki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości