kocie książki w pdf, prasa...

Trochę mniej poważnie o kotach

Moderator: Alexa

kocie książki w pdf, prasa...

Postautor: arthrawn » niedziela 16 cze 2013, 20:44

Witam. Nie znalazłem na forum, a z milą chęcią bym zdobył :) książki o naszych pupilach w formacie pdf do ściągnięcia na nasz (swój) komputer...jeśli ktoś ma...może warto dać znać innym :)
Mieszkam poza Polską i chciałbym szybko poczytać, a mimo wszystko cenię papier - będę drukować...a zdobycie książki w czasach dzisiejszych nie jest problemem, tylko czas...oczekiwania na paczkę...dyskomfortowy...pdf lub inny format, zapewne nie jest problemem ;)

wrzucam to co znalazłem :) może się już przyda...

zaklinacz kotów
http://chomikuj.pl/maciek.ns/KOT/Zaklin ... 74563.pdf;

i propozycja ciekawych kocich czasopism...znalazłem teraz Kocie sprawy...liczę na pomoc...
Obrazek
Pies myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszkam w jego domu, mogę spać w jego łóżku — jest moim bogiem!”. Kot myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszka w moim domu, może spać w moim łóżku — jestem jego bogiem!”
Awatar użytkownika
arthrawn
Szesc Kotow
 
Posty: 784
Rejestracja: czwartek 13 cze 2013, 13:11
Lokalizacja: Ahoghill, NI

Re: kocie książki w pdf

Postautor: Alexa » niedziela 16 cze 2013, 20:49

Ja mam biblioteczkę o kotach i dużo książek, łącznie z książkami z dzieciństwa o kotach.
A wydaje mi się że zachomikowane ksiazki są na profilu maćka n z naszego forum.No chyba że to inny Maciek.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: kocie książki w pdf, prasa...

Postautor: arthrawn » niedziela 16 cze 2013, 20:53

Super...lecę szukać :)
Obrazek
Pies myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszkam w jego domu, mogę spać w jego łóżku — jest moim bogiem!”. Kot myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszka w moim domu, może spać w moim łóżku — jestem jego bogiem!”
Awatar użytkownika
arthrawn
Szesc Kotow
 
Posty: 784
Rejestracja: czwartek 13 cze 2013, 13:11
Lokalizacja: Ahoghill, NI

Re: kocie książki w pdf, prasa...

Postautor: Rakolka » poniedziałek 24 cze 2013, 20:20

świetny pomysł :) ja nic nie znalazłam,ale na pewno skorzystam z tego co tutaj wstawicie :)
Awatar użytkownika
Rakolka
Pięć Kotów
 
Posty: 708
Rejestracja: sobota 20 paź 2012, 09:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: kocie książki w pdf, prasa...

Postautor: arthrawn » poniedziałek 24 cze 2013, 22:52

Kot. Przyjaciel z pazurkiem. Poradnik bez kantów. Wydanie II
Większy fragment książki - można rzucić przed zakupem fachowym okiem, i wiemy już czy to tylko ładna okładka :)

http://pdf.helion.pl/kotbk/kotbk-2.pdf

qrde, jestem zawiedziony stanem netu...mało pdf...może muszę szukać konkretnych tytułów, ale cieszę się, że to się przyda komuś oprócz mnie :)

ale może warto dać apel, dla tych co mają skaner, chęci i książki...można poratować takie łamagi jak ja z utrudnionym dostępem do polskiej literatury :)
Obrazek
Pies myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszkam w jego domu, mogę spać w jego łóżku — jest moim bogiem!”. Kot myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszka w moim domu, może spać w moim łóżku — jestem jego bogiem!”
Awatar użytkownika
arthrawn
Szesc Kotow
 
Posty: 784
Rejestracja: czwartek 13 cze 2013, 13:11
Lokalizacja: Ahoghill, NI

Re: kocie książki w pdf, prasa...

Postautor: ikxio » wtorek 25 cze 2013, 11:50

arthrawn nie tylko ty masz do najblizszej ksiegarni z polskimi ksiazkami pare tysiecy km. a kazdy zbior tekstowy mozesz przetransformowac na pdf, chyba, ze zalezy ci na zagraceniu meszkania i drukowaniu kopii istniejacych ksiazek? dom nie z gumy, ja tam wole trzymac to na CD
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: kocie książki w pdf, prasa...

Postautor: arthrawn » wtorek 25 cze 2013, 13:12

ja też :) pdf ułatwia życie :) droga koleżanko :)
Obrazek
Pies myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszkam w jego domu, mogę spać w jego łóżku — jest moim bogiem!”. Kot myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszka w moim domu, może spać w moim łóżku — jestem jego bogiem!”
Awatar użytkownika
arthrawn
Szesc Kotow
 
Posty: 784
Rejestracja: czwartek 13 cze 2013, 13:11
Lokalizacja: Ahoghill, NI

Re: kocie książki w pdf, prasa...

Postautor: arthrawn » niedziela 29 gru 2013, 12:37

znalezione w sieci pdf...CO TWÓJ KOT PRÓBUJE CI POWIEDZIEĆ? POZNAJ TAJEMNICE KOCIEJ PSYCHOLOGII
Autor: Arden Moore
http://pdf.helion.pl/cokotp/cokotp-1.pdf
Obrazek
Pies myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszkam w jego domu, mogę spać w jego łóżku — jest moim bogiem!”. Kot myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszka w moim domu, może spać w moim łóżku — jestem jego bogiem!”
Awatar użytkownika
arthrawn
Szesc Kotow
 
Posty: 784
Rejestracja: czwartek 13 cze 2013, 13:11
Lokalizacja: Ahoghill, NI

Re: kocie książki w pdf, prasa...

Postautor: arthrawn » niedziela 29 gru 2013, 12:42

Obrazek
Pies myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszkam w jego domu, mogę spać w jego łóżku — jest moim bogiem!”. Kot myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszka w moim domu, może spać w moim łóżku — jestem jego bogiem!”
Awatar użytkownika
arthrawn
Szesc Kotow
 
Posty: 784
Rejestracja: czwartek 13 cze 2013, 13:11
Lokalizacja: Ahoghill, NI

Re: kocie książki w pdf, prasa...

Postautor: olga » czwartek 29 maja 2014, 20:42

Kupiłam książkę "Kocia magia" Jacksona Galaxy
Oto dedykacja, która bardzo mi się spodobała:

Książka ta poświęcona jest Benny''emu i jego bractwu - wszystkim nieszczęśliwym, porzuconym i pozamykanym w klatkach kotom, z nadzieją wypatrującym obietnicy nowego domu.

Ponadto wszystkim, którzy odłożyli na bok spełnianie własnych marzeń po to, żeby uczynić życie tych stworzeń znośniejszym.
Pracownikom schronisk dla zwierząt, ludziom zajmującym się poszukiwaniami zagubionych zwierzaków, nowym opiekunom tych stworzeń, ratownikom, treserom zwierząt zdziczałych, prawnikom - wasze starania mają wielkie znaczenie.

Wreszcie dedykuję ją wszystkim, którzy wzięli kiedys do siebie bezradne stworzenia, wołające o pomoc, często nie zważając przy tym na obiektywne trudności: dziękuję wam.

My, wszyscy razem, gwarantujemy zwierzakom, że prędzej czy później mogą liczyć na dom. Dzięki waszym staraniom może to się stać znacznie szybciej niż byśmy przypuszczali


Żródło: Jackson Galaxy; Kocia magia; 2014 Burda Publishing Polska

Dachowcy, to także o Was :)
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
olga
Administrator
 
Posty: 5706
Rejestracja: wtorek 03 lip 2012, 23:48
Lokalizacja: Wybrzeże :)

Re: kocie książki w pdf, prasa...

Postautor: Sissi » piątek 30 maja 2014, 10:12

Naprawde piekna od serca dedykacja :kotek:
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: kocie książki w pdf, prasa...

Postautor: Fonsitos » piątek 30 maja 2014, 11:44

Wzruszająca dedykacja.
Fonsitos
Administrator
 
Posty: 2610
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 11:54
Lokalizacja: Wielkopolska Pyrka znów na zesłaniu.


Wróć do Kocie różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron