co tam panie w polityce...

Codzienna dawka humoru

Moderator: ikxio

co tam panie w polityce...

Postautor: ikxio » czwartek 07 mar 2013, 21:54

Obrazek
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: co tam panie w polityce...

Postautor: arthrawn » niedziela 08 gru 2013, 19:04

dobre...a wiecie jaka jest różnica między rzeką a politykiem?? Rzekę można oderwać od koryta ;)
Obrazek
Pies myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszkam w jego domu, mogę spać w jego łóżku — jest moim bogiem!”. Kot myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszka w moim domu, może spać w moim łóżku — jestem jego bogiem!”
Awatar użytkownika
arthrawn
Szesc Kotow
 
Posty: 784
Rejestracja: czwartek 13 cze 2013, 13:11
Lokalizacja: Ahoghill, NI

Re: co tam panie w polityce...

Postautor: Alexa » niedziela 08 gru 2013, 19:29

Prawdziwe :lol:
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: co tam panie w polityce...

Postautor: ikxio » środa 03 wrz 2014, 19:51

http://odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=635424
uprzedzam duzo czytania a i wnioski to juz sobie wyciagnijcie
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: co tam panie w polityce...

Postautor: Sissi » środa 03 wrz 2014, 22:59

Dla mnie duzo mysli wnioskow,jedno wiem ze bedzie III wojna swiatowa niestety to nieuniknione ,boje sie jej ...
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: co tam panie w polityce...

Postautor: Alexa » czwartek 04 wrz 2014, 08:11

Powinni podesłać ruskim i dzihadistom coś zainfekowanego ebolom to możeby załatwiło debili.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: co tam panie w polityce...

Postautor: ikxio » czwartek 04 wrz 2014, 13:14

a moze najpierw dzihadistow podeslac ruskin a potem na to ebole -ekonomiczniej wyjdzie?
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: co tam panie w polityce...

Postautor: Sissi » czwartek 04 wrz 2014, 18:35

O wlasnie :D
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: co tam panie w polityce...

Postautor: ikxio » środa 12 lis 2014, 20:57

Obrazek
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: co tam panie w polityce...

Postautor: Sissi » czwartek 13 lis 2014, 00:59

No bylo widac niestety wczoraj jak sie swinie z luboscia w Der Spiegel rozpisywali o obchodach Niepodleglosci w Polsce ,zwlaszcza o rozrubach swiadczacych ze nie jestesmy z tego faktu jak widac zadowoleni ze jestesmy Polska Niepodlegla ,wstyd i hanba dla polakow :(
PS .jakos obochy zjedniczenia Niemiec nie wywolaly zamieszek choc wlasnie niemcy w tym dniu odrzcuili poraz kolejna prosbe Polski o uznanie Polakow jako mnieszosci narodowej w niemczech ,ktora Maja wlasciwe wiekszosc z Europy oprocz nas sasiadow za miedzy ale w tv bylo duze halo na temat jak to dzieki polse niemce sie zjednoczyly coz za hipokryzja .
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: co tam panie w polityce...

Postautor: Fonsitos » czwartek 13 lis 2014, 10:46

Taka nasza głupia polska świecka tradycja. Ja po wczorajszych relacjach z 11 listopada jestem zafascynowana innym faktem. Jest grupa ludzi (wg policji), która SPECJALNIE przyjechała do stolicy, żeby się bić z policją... Taki sport kurka. Naprawdę ludzie nie mają lepszych rzeczy do roboty? Jestem naprawdę zaintrygowana.
Fonsitos
Administrator
 
Posty: 2610
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 11:54
Lokalizacja: Wielkopolska Pyrka znów na zesłaniu.

Re: co tam panie w polityce...

Postautor: olga » czwartek 13 lis 2014, 11:03

Banda zadymiarzy i tyle. Wielu z nich to kibole. Już nawet grupy kibicowskie czy jak tam się zwą, odcinają się od nich. Piszę o kibicach bo w tej chwili bycie zrzeszonym kibicem świadczy też o orientacji politycznej, zwykle skrajnie prawicowej/narodowościowej do faszystowskiej włącznie.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
olga
Administrator
 
Posty: 5706
Rejestracja: wtorek 03 lip 2012, 23:48
Lokalizacja: Wybrzeże :)

Re: co tam panie w polityce...

Postautor: bungula » czwartek 13 lis 2014, 15:05

Tylko nie kibole. To, że jeden niedouczony gamoń użył tego słowa w telewizji nie oznacza, że należy je powtarzać i utrwalać błędny, pejoratywny wydźwięk tego słowa. Słowo kibol pochodzi z gwary poznańskiej i oznacza kibica, dokładnie kibica Lecha Poznań, a nie stadionowego chuligana.
Obrazek
Awatar użytkownika
bungula
VIP
 
Posty: 3665
Rejestracja: poniedziałek 09 lip 2012, 08:04

Re: co tam panie w polityce...

Postautor: olga » czwartek 13 lis 2014, 15:28

Jeden gamoń? Odkąd pamiętam znam to słowo jako określenie agresywnego pseudokibica. Może i pochodzi z poznańskiej gwary ale w reszcie kraju przyjęło się jego pejoratywne znaczenie. Żyjesz w kraju gamoni bungula :)
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
olga
Administrator
 
Posty: 5706
Rejestracja: wtorek 03 lip 2012, 23:48
Lokalizacja: Wybrzeże :)

Re: co tam panie w polityce...

Postautor: ikxio » czwartek 13 lis 2014, 16:37

kibol w Lodzi zawsze mial pejoratywne znaczenie.
Olga, na calym swiecie sa grupy ludzi, ktorzy nic innego nie maja do roboty jak zadymy urzadzac - czy sa to jakies spedy politykow typu Davos, czy "spotkania na szczycie" - zawsze ich znajdziesz. o ile zadymiarze z Greenpisu to jeszcze z grubsza wiadomo z czego zyja (nie raz usilowali ode mnie datek wyludzic na szczytne cele ekoterrorystyczne) to ta banda nie wiadomo z czego? widac sa ludzie, ktorym kasy na finansowanie balaganu na swiecie nie brakuje.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: co tam panie w polityce...

Postautor: arthrawn » czwartek 13 lis 2014, 19:59

nie potrafimy się cieszyć...cieszyć z radości, że Nasi przodkowie walczyli o wolność i niepodległość...Bóg, Honor, Ojczyzna to coraz bardziej martwe pojęcia. Znaczą dużo mniej niż jeszcze 80 czy 100 lat temu...ale cieszy fenomen Czasu Honoru...
Obrazek
Pies myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszkam w jego domu, mogę spać w jego łóżku — jest moim bogiem!”. Kot myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszka w moim domu, może spać w moim łóżku — jestem jego bogiem!”
Awatar użytkownika
arthrawn
Szesc Kotow
 
Posty: 784
Rejestracja: czwartek 13 cze 2013, 13:11
Lokalizacja: Ahoghill, NI

Re: co tam panie w polityce...

Postautor: Fonsitos » czwartek 13 lis 2014, 23:36

Wydaje mi się, że serial jest po prostu dobrze zrobiony, bez dorabiania BHO... :)
Fonsitos
Administrator
 
Posty: 2610
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 11:54
Lokalizacja: Wielkopolska Pyrka znów na zesłaniu.

Re: co tam panie w polityce...

Postautor: Alexa » piątek 14 lis 2014, 18:26

Tak jak napisałam na Fb- Bóg, honor , ojczyzna- obecnie ludzie zastąpili boga-mamoną(pieniędzmi),honor- chamstwem a ojczyznę- obczyzną (z przymusu lub wolnego wyboru)
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: co tam panie w polityce...

Postautor: caryca » wtorek 18 lis 2014, 01:53

Ile razy słyszę "kibol" w negatywnym znaczeniu, tyle razy krew się we mnie burzy. Chyba ktoś kto nienawidzi lub przynajmniej nie lubi Poznaniaków, użył tego określenia do nazwania tak zadymiarzy i normalnie zwykłych chuliganów. I tak to się w środowisku dziennikarzy przyjęło. A tak po prostu nie wolno.
Bungula ma rację. Kibol w Poznaniu- stąd to określenie się wywodzi, to prawdziwy entuzjasta naszego Lecha.
Wśród zadymiarzy nigdy nie ma prawdziwych kibiców. Bez względu na to jakiemu klubowi kibicują.
A zadymiarze i chuligani cieszą się, że to nie im przypisuje się winę za to haniebne zachowanie. Wydaje mi się, że początku takich niegodnych Polaków zdarzeń upatrywać trzeba w organizacji którą swego czasu powołał do życia Giertych a mianowicie "Młodzieży Wszechpolskiej".
caryca
Cztery Koty
 
Posty: 325
Rejestracja: sobota 01 cze 2013, 19:10
Lokalizacja: Poznań

Re: co tam panie w polityce...

Postautor: ikxio » sobota 10 sty 2015, 20:55

- Który koniec sznurka należy rzucić tonącemu parlamentarzyście?
- Obydwa!
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Następna

Wróć do Uśmiech proszę

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron