cyrk przyjechal

Rozmowy na każdy temat

Moderator: ikxio

cyrk przyjechal

Postautor: ikxio » czwartek 09 lip 2015, 12:04

no to sezon zaczal sie na dobre - przyjechal cyrk (nieduzy, taki raczej dla dzieci, ale jest i wesole miasteczko (tez dziecinne) uruchomili.
w ogole z roku na rok pueblo sie cywilizuje na potege -kryzys spowodowal, ze Hiszpanie przypomnieli sobie, ze wakacje mozna spedzac w kraju i w tej chwili znalezienie wolnego apartamentu, nawet dalej od morza graniczy z cudem. a cyrk ide zobaczyc w sobote.:)
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: cyrk przyjechal

Postautor: Alexa » czwartek 09 lip 2015, 21:50

Tresowane zwierzęta też pokazują? Ja jestem przeciwna tresowanym zwierzętom w cyrku.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: cyrk przyjechal

Postautor: ikxio » czwartek 09 lip 2015, 22:09

ja tez. w ciagu dnia sa zwierzaki na wybiegu wielblad, osiol i kucyki- czy lubia jak im sie sweetfocie robi to nie zgadne, cyrk to klauni, zonglerzy i popisy krolik z kapeusza -strawni
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: cyrk przyjechal

Postautor: Alexa » czwartek 09 lip 2015, 22:15

Jako dziecko to nie miałam świadomości na czym polega tresura a raczej tortury zwierząt aby wszystko ślicznie robiły w cyrku. Teraz wiem. Pamiętam jako dziecko największy cyrk duński w Spodku-równoczesne występy na 3 arenach.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: cyrk przyjechal

Postautor: Fonsitos » piątek 10 lip 2015, 10:11

Dlatego żałuję, że na Cirque du soleil jak byli teraz w Polsce nie udało mi się dotrzeć.
Fonsitos
Administrator
 
Posty: 2610
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 11:54
Lokalizacja: Wielkopolska Pyrka znów na zesłaniu.

Re: cyrk przyjechal

Postautor: Aga » piątek 10 lip 2015, 12:53

A u nas w Słupsku prezydent "nie wpuscił" cyrku do miasta, bo jest przeciwny tresurze zwierząt. Ale pozwala wchodzić petentom do urzędu ze zwierzetami. W urzedzie stoją nawet miski z wodą dla zwierząt :)
Aga
VIP
 
Posty: 808
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 17:43

Re: cyrk przyjechal

Postautor: Fonsitos » piątek 10 lip 2015, 15:34

A widziałam, widziałam. Psiapsióła pochodzi ze Słupska i jestem na bieżąco. :D
Fonsitos
Administrator
 
Posty: 2610
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 11:54
Lokalizacja: Wielkopolska Pyrka znów na zesłaniu.

Re: cyrk przyjechal

Postautor: ikxio » piątek 10 lip 2015, 15:46

tez uwazam, ze tresura to barbarzynstwo. zwierzki sie uczlowiecza ;) biorac pod uwage cechy wrodzone gatunku - a co my robimy z kotami? wspolpracujemy
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: cyrk przyjechal

Postautor: Alexa » piątek 10 lip 2015, 16:46

Nas koty tresuja
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: cyrk przyjechal

Postautor: Sissi » piątek 10 lip 2015, 19:51

Ha ha Alexa dobrze powiedzialas :ok:
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: cyrk przyjechal

Postautor: Cecyliaaa » czwartek 15 wrz 2016, 02:04

Nienawidzę cyrku. Nie rozumiem czemu - pomimo XXI wieku - te przybytki nadal działają? Tyle mówi się o prawach zwierząt, a te kołchozy jak były tak są. Tragedia i wstyd.

Jedyny słuszny i wspaniały cyrk to Cirque du soleil, w którym zwierząt po prostu nie ma. Miałam przyjemność być na ich show bodajże 2 albo 3 lata temu w W-wie i potwierdzam; są warci absolutnie każdych pieniędzy. To prawdziwa sztuka. Magicy, którzy pokonali prawa fizyki.
Cecyliaaa
 
Posty: 0
Rejestracja: środa 14 wrz 2016, 05:30

Re: cyrk przyjechal

Postautor: caryca » sobota 17 wrz 2016, 18:03

Ja też nienawidzę cyrku. Moje dzieci i dzieci moich dzieci nigdy w cyrku nie były. A gdy któreś z nich pytało dlaczego nie mogą iść do cyrku tak jak ich koledzy czy koleżanki, zawsze tłumaczyliśmy całkiem rzeczowo mówiąc o ogromnym cierpieniu "zatrudnionych" tam zwierząt. Prowadziliśmy dzieci do zoo i tu wyjaśnialiśmy, że zwierzęta w zoo też nie są szczęśliwe ale nikt ich nie zmusza do robienia tego, czego bez znęcania się nad nimi by się nie nauczyły.
Dlatego tak jak Cecyliaaa nie rozumiem, dlaczego nadal pozwala się na takie traktowanie zwierząt. Rzeczywiście- wstyd i hańba.
caryca
Cztery Koty
 
Posty: 325
Rejestracja: sobota 01 cze 2013, 19:10
Lokalizacja: Poznań


Wróć do O wszystkim po trochu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron