Zooart

Nasze doświadczenia ze sklepami zoo - internetowymi i analogowymi

Moderator: Alexa

Re: Zooart

Postautor: olga » poniedziałek 06 lis 2017, 22:59

Kupuję u nich od paru lat. Pakują jak pakują, mało estetycznie i faktycznie dość "oryginalnie", ale przyznam że nie zdarzyło mi się jakiekolwiek uszkodzenie ani zniszczenie towaru. Przesyłka często trafia do mnie owinięta po prostu w grubą warstwę folii lub nawet zwykły czarny worek (zwykle jest to żwirek oraz worki i kartoniki z karmą), kiedyś pakowali w kartony.
Co do reszty się zgadzam, choć nie zwracałam uwagi na brak poczty, bo mam lepszą sytuację z kurierem (mogę zamówić do miejsca pracy lub do bazy w tym samym mieście).
Dodam też, że wciąż utrzymują konkurencyjne ceny karm leczniczych i jest to jeden z niewielu sklepów, które oferują dość atrakcyjne pakiety i większe opakowania produktów w dobrych cenach.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
olga
Administrator
 
Posty: 5702
Rejestracja: wtorek 03 lip 2012, 23:48
Lokalizacja: Wybrzeże :)

Re: Zooart

Postautor: sierpówka » wtorek 07 lis 2017, 19:28

Ja rzadko kupuję w sieci/w e-sklepach więc takie niedbalstwo od razu wychwytuję. Trochę mnie dziwi, że jeśli sklep długo istnieje na rynku (chętnie się tym chwalą), to nie za bardzo dbają o swoją reputację.
Nigdy wcześniej nie widziałem tak sprasowanych opakowań z suchą karmą.
Zadam proste pytanie... czy klient kupiłby taką paczkę sprasowanej, pogniecionej karmy, w sklepie?
Nie.
Czy w sklepach/u weterynarza, na półce, stoją takie pogniecione opakowania?
Nieee.
sierpówka
VIP
 
Posty: 1167
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 10:55

Re: Zooart

Postautor: olga » wtorek 07 lis 2017, 19:40

Może zareklamuj? Może po prostu miałeś pecha? Nigdy dotąd nic u nich nie reklamowałam ale sadząc po dotychczasowym moim doświadczeniu z nimi jest to do załatwienia.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
olga
Administrator
 
Posty: 5702
Rejestracja: wtorek 03 lip 2012, 23:48
Lokalizacja: Wybrzeże :)

Re: Zooart

Postautor: sierpówka » wtorek 07 lis 2017, 19:58

Nie, pierniczę ich :lol: Skoro mają taki styl pakowania to nie spodziewam się poprawy. Wypróbuję inny sklep. Mam na celowniku: animalia.pl, kuchniapupila.pl. Jestem w stanie więcej zapłacić za dobrą obsługę. Zobaczymy.

Tak jeszcze na marginesie... więcej sprzedaję w sieci niż kupuję. Od ludzi, którzy ode mnie coś kupili często słyszałem prośbę o solidne/pewne zapakowanie przesyłki. Wnioskuję z tego, że niedbałość w sieci jest plagą i ludzie się tego boją.
sierpówka
VIP
 
Posty: 1167
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 10:55

Re: Zooart

Postautor: ikxio » czwartek 09 lis 2017, 18:54

sierpówka, zapakowanie to wazna sprawa - co zaoszczedzisz na kartonie czy folii babelkowej to stracisz na reklamacjach.
ja od lat kupuje w zooplusie (ale specyfika rynku - hiszpanskie sa drozsze, a jak szukam teraz w zasadzie tylko duzych workow z suchym dla wedrownych to oferuja tansze i lepsze wynalazki zastepcow kitekatow czy innych frieskisow, poza tym mam juz tam czasem znizki) i jakos do tej pory problemow nie bylo. nawet prezentowe porcelanowe miseczki cale przyszly.
a sierpowka - gdyby towar byl jaalny ale pognieciony i przeceniony? kotom czesto jest zaskakujaco wszystko jedno czym napelniaja brzuszek.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Zooart

Postautor: sierpówka » czwartek 09 lis 2017, 21:54

Ja jestem na etapie poszukiwania/eksperymentowania ze sklepami internetowymi. To co wyżej pisałem to moja subiektywna ocena. Moje zdanie jest takie, że mimo tego , że kotom, w zasadzie, jest wszystko jedno, czy paczka była pognieciona , czy nie, to z zasady towar przesyłany powinien być dobrze zapakowany. Musi mieć widoczne cechy nowości. No nie może być inaczej. Płacę i chce mieć towar w dobrym stanie.
Z takimi wysyłkowymi sklepami jest tak, że stawiają swoich klientów przed faktem dokonanym. Towar przychodzi i ... i już. A chcesz reklamować, i się szarpać, i masz na to czas to .... walcz! Większość ludzi nie ma czasu i chęci, więc, ostatecznie, machnie ręką. Póki co próbuję inny sklep. Zobaczymy :lol:
sierpówka
VIP
 
Posty: 1167
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 10:55

Poprzednia

Wróć do Sklepy zoologiczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron