Jak sie dzisiaj czujesz?

Rozmowy na każdy temat

Moderator: ikxio

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Alexa » niedziela 13 sty 2019, 18:48

Zmęczona jestem,wczoraj biegałem 3 razy do miasta.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Alexa » niedziela 27 sty 2019, 20:37

Od piatku żle sie czuję, zmogło mnie przeziębienie.Na l 4 nie mogę isć bo w tym tygodniu konferencje i zebranie a w przyszłym posiedzenia zespołów. Jeszcze dwa tygodnie do ferii, tylko mam nadzieję że do ferii mi przejdzie a nie rozłoży na dobre :ewi:
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: ikxio » poniedziałek 28 sty 2019, 23:10

przymulona orzez zmiany cisnienia.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Alexa » wtorek 05 lut 2019, 20:09

Żle się czuję od wczoraj, choróbsko mnie atakuje.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Alexa » sobota 09 lut 2019, 22:04

Cały dzień przeleżałam w łóżku, chcę być zdrowa bi mi się ferie zaczęły.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: caryca » niedziela 10 lut 2019, 13:33

syndrom odstawienia nikotyny powoli ustępuje. Wczoraj nie czułam się już tak źle jak kilka dni temu. Ale mam problem ze snem. Zasypiam co prawda nadal bez trudu, ale regularnie po 2 godzinach się budzę. I potem z zasypianiem zaczyna się problem. Nic więc dziwnego że chodzę niewyspana i w ciągu dnia próbuję trochę pospać. To też nie jest dobre ale nie daję rady wytrzymać cały dzień.
No cóż, to kara za 57 lat głupoty.
caryca
Cztery Koty
 
Posty: 325
Rejestracja: sobota 01 cze 2013, 19:10
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Alexa » poniedziałek 11 lut 2019, 22:57

Starość nie radość młodość nie wieczność, po lekach i ziołach na gardło dziś musialam zrobić i wypić ziolka na trawienie.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: caryca » poniedziałek 11 lut 2019, 23:31

Wczoraj w południe chwaliłam się, że już lepiej się czuję po odstawieniu ćmików a w nocy przeżyłam koszmar. Strasznie się dusiłam a przy tym wysiłek związany z kaszlem i duszeniem się spowodował kłopoty z sercem- było podejrzenie zawału.
Toczyłam wojnę z Pogotowiem bo wbrew zapisom w Karcie Pacjenta- pacjent ma prawo wyboru szpitala, Pogotowie może zawieźć mnie tylko do jednego szpitala. Szpitala w którym po koronarografii powiedziano mi że u mnie nic już nie da się zrobić. Do tego szpitala w życiu już nie pojadę- powiedziałam lekarzowi że wolę umrzeć w domu niż w tym szpitalu.
Córka nie poszła do pracy, wzięła od rodzinnej zwolnienie z opieki nade mną, a rodzinna jeszcze o dziś o 21:30 przyszła do mnie. Dostałam skierowanie do szpitala a jeśli nie skorzystam z Pogotowia tylko sama pojadę, to mogę sobie wybrać szpital.
Alexa ma rację- starość nie radość. Tylko niepotrzebnie rzuciłam palenie. Trzeba było ciągnąć to do końca.
Uprzedzano mnie, że skutki odstawienia mogą być bardzo nieprzyjemne i niebezpieczne. No i to się potwierdziło. Za późno zmądrzałam. Trzeba było zrobić to kilkanaście lat wcześniej.
caryca
Cztery Koty
 
Posty: 325
Rejestracja: sobota 01 cze 2013, 19:10
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Alexa » środa 20 lut 2019, 22:27

Znowu mnie łapie jakieś przeziębienie, na początku ferii i na końcu :ewi:
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: ikxio » środa 20 lut 2019, 22:32

nawet dobrze.
chyba nareszcie mija przesilenie zimowe (nawet tutaj daje sie we znaki)
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: caryca » poniedziałek 25 lut 2019, 20:18

Po dwóch tygodniach wróciłam do domu ze szpitala. Mocno mnie ścięło- od zapalenia oskrzeli do zapalenia płuc. Było niebezpiecznie bo nie chciałam iść do szpitala, wydawało mi się, że zapalenie oskrzeli to takie nic, ale potem było już tylko coraz gorzej i półprzytomną zawieziono mnie do szpitala.
Dziś już mogę dalej leczyć się w domu.
Przez ponad 20 lat nie byłam leczona żadnym antybiotykiem i teraz zadziałał błyskawicznie.
Ale teraz już wiem, że jak się skończy 75 lat to nie wolno już lekceważyć nawet zwykłego przeziębienia. A od tego się zaczęło.
caryca
Cztery Koty
 
Posty: 325
Rejestracja: sobota 01 cze 2013, 19:10
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Alexa » poniedziałek 11 mar 2019, 10:07

W nocy zdejmowalam Tofika w pudełku do którego wskoczył a było na mebli pod sufitem. Potem obudziłam się z potwornym bólem barku,ketonal poszedł w ruch, zastanawiam się czy iść do lekarza,bo nie czuje się dobrze.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: caryca » poniedziałek 11 mar 2019, 16:54

Nie wiem co się ze mną dzieje ale od powrotu ze szpitale jestem stale senna. Wystarczy że położę głowę na poduszkę i natychmiast zasypiam. O każdej porze dnia i nocy. Czyżby to nadal pokutował syndrom odstawienia nikotyny? A przy tym nie chce mi się nic robić. Nawet czytać. Snuję się po domu jak duch i nie wiem co ze sobą zrobić. Pogoda fatalna więc wyjść z domu się nie odważę. Jedyne co udaje mi się robić to klikać w komputerze ale co z tego, kiedy nie ma z tego żadnego pożytku.
caryca
Cztery Koty
 
Posty: 325
Rejestracja: sobota 01 cze 2013, 19:10
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: caryca » poniedziałek 11 mar 2019, 23:51

Piszę zaraz po poprzednim poście ale dostałam właśnie smutną wiadomość i muszę ku przestrodze napisać o tym.
Nie wiedziałam, że na sepsę można zachorować i niestety umrzeć z powodu nie wyleczonego przeziębienia. Przed godziną dowiedziałam się, że na sepsę zmarł mąż mojej chrześniaczki. Pytałam jak to możliwe, bo sepsa według mnie to jest jakiejś zakażenie organizmu. Okazuje się, że nie. To jest coś, co atakuje osłabiony chorobą organizm.
Jak pomyślę, że i mnie mogło to spotkać.......Przecież broniłam się przed pójściem do szpitala i tylko dzięki moim dziewczynom tam się jednak znalazłam. Potraktowały mnie jak rozkapryszone dziecko i zawiozły do szpitala.
Proszę więc, nie lekceważcie przeziębienia.
caryca
Cztery Koty
 
Posty: 325
Rejestracja: sobota 01 cze 2013, 19:10
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Alexa » wtorek 12 mar 2019, 21:33

A ja dalej na ketonalu i masciach,w nocy budzę się z bólem smaruję a rano do pracy. Wnerwia mnie ta niemoc prawej ręki.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: ikxio » środa 13 mar 2019, 21:04

Alexa, zamiast ketanolu moze wizyta i lekarza? takiego ortopedy od kregoslupa?
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: caryca » sobota 06 kwie 2019, 18:07

rozpoczęłam dziś kurację żelatynową. Tak ostatnio się trochę zaniedbałam i już to "czuję w kościach". Myślę, że po 2-3 tygodniach / o ile będę systematycznie to piła/ powinnam poczuć poprawę. Taka kuracja od wielu lat mi pomaga.
caryca
Cztery Koty
 
Posty: 325
Rejestracja: sobota 01 cze 2013, 19:10
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: ikxio » poniedziałek 08 kwie 2019, 21:28

caryca - ja to kuracje zelatynowa robie smakowa - galaretka ze swinskich nozek, kurze skrzydelka lub dobrze wygotowane resztki ryb
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Alexa » piątek 03 maja 2019, 13:07

Czuję kłócie w sercu tak bardziej z prawej strony, jak kłócie to i zaboli. Jakie badania zrobić?
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: olga » piątek 03 maja 2019, 13:10

Najpierw to sie odstresować.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
olga
Administrator
 
Posty: 5706
Rejestracja: wtorek 03 lip 2012, 23:48
Lokalizacja: Wybrzeże :)

PoprzedniaNastępna

Wróć do O wszystkim po trochu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron