whatsapp

Moderator: ikxio

whatsapp

Postautor: ikxio » niedziela 17 lip 2016, 19:10

jak dwa lata temu kupowalam smartka to mi to wgrali, nigdy nie korzystalam - bylo zbedne. teraz mi sie odmeldowalo, ze skonczyl sie abonament (nowy nieduzo, cos 5 euro za 5 lat) tylko jak to dziala w ruchu miedzynarodowym - glownie jako ew. rozmowy i czy ma wplyw na oplaty u operatora telefonu? bo nie chcialabym dostac jakiejs ksiezycowyej faktury. zna sie ktos?
Obrazek
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: whatsapp

Postautor: sierpówka » wtorek 26 lip 2016, 23:42

To jest darmowy komunikator. Potrzebny jest tylko dostęp do internetu. Starą wersję skasuj i wgraj najnowszą ze sklepu Google play. Jeśli nie chcesz pobierać ze sklepu Google, to pobierz ze strony producenta: https://www.whatsapp.com/download/?l=pl
Pobrany plik skopiuj na telefon i uruchom. Oczywiście wcześniej, w ustawieniach telefonu : Ustawienia -> Aplikacje -> Nieznane źródła - zezwól na instalację aplikacji spoza rynku. Dotyczy systemu Android.
sierpówka
VIP
 
Posty: 1167
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 10:55

Re: whatsapp

Postautor: ikxio » środa 27 lip 2016, 14:41

Dzieki, juz od kilku dni dziala. Wystatczylo zaktualizowac stara wersje :) strach ma wielkie oczy.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: whatsapp

Postautor: Alexa » poniedziałek 24 cze 2019, 05:48

Czy ta aplikacja działa Darmowo poza unią europejską? Tzn jak podlacze się do Internetu miejscowego a wylacze z Internetu który mam w smartfonie? Bo poza unią europejską są drogie opłaty np 5 zł za minutę połączenia do Polski, więc chce się komunikować przez ten komunikator.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10696
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: whatsapp

Postautor: bungula » poniedziałek 24 cze 2019, 08:09

Aplikacja jest darmowa na całym świecie.
Obrazek
Awatar użytkownika
bungula
VIP
 
Posty: 3665
Rejestracja: poniedziałek 09 lip 2012, 08:04


Wróć do Komputer i sieć

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron