Krakvet

Nasze doświadczenia ze sklepami zoo - internetowymi i analogowymi

Moderator: Alexa

Krakvet

Postautor: Rubinka » środa 11 lip 2012, 11:23

Słuchajcie, jeżeli kupujecie w sklepie internetowym jedzenie dla waszych pupili, to uważajcie. Wczoraj jeszcze był blog http://krakvet.blogspot.com/ dzisiaj już usunięty.
Pisał go były pracownik, warunki na przechowanie karmy są tragiczne, więc wasz pupil może dostać przeterminowaną karmę lub zaklejone opakowanie. Nie mówiąc, że pracownicy też po niej chodzą by dostać się na wyższe półki. W dodatku też przechowują ją pod tunelem foljowym, bo w magazynie się nie mieści. Nie mówiąc już o pracy, którą wykonują na czarno. Dlatego ja kupuje karmy u sprawdzonych sklepach zoologicznych. Uważajcie dziewczyny. Tu link do wykop: http://www.wykop.pl/link/1198915/sklep- ... nie-kupuj/
Awatar użytkownika
Rubinka
Nowy
 
Posty: 48
Rejestracja: środa 11 lip 2012, 11:08
Lokalizacja: Wieś

Re: Krakvet

Postautor: sierpówka » środa 11 lip 2012, 11:31

Blog istnieje jeszcze w archiwum google: Krakvet; krakvet blog; krakvet.blogspot.com; krakvet szklarnia; praca w krakvecie http://webcache.googleusercontent.com/s ... clnk&gl=pl
ciężko jest się pozbyć treści z internetu.
Ostatnio zmieniony sobota 14 lip 2012, 00:03 przez sierpówka, łącznie zmieniany 2 razy
sierpówka
VIP
 
Posty: 1167
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 10:55

Re: Krakvet

Postautor: Fonsitos » środa 11 lip 2012, 11:42

Powiem tak, poczytam sobie później ale mnie to nie dziwi. Taki jest handel, a jak klient bezpośrednio nie widzi to po co się starać? Jednak pomimo, że zazwyczaj z krakvetu dostaję przesyłki ostro pomięte, to opakowań naprawianych nie pamiętam.
Fonsitos
Administrator
 
Posty: 2610
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 11:54
Lokalizacja: Wielkopolska Pyrka znów na zesłaniu.

Re: Krakvet

Postautor: Wanda » czwartek 12 lip 2012, 18:13

Ja też często korzystałam z Krakvetu. Uszkodzonych przesyłek nie było. Karmy z długim terminem ważności.
"Zdobyć przyjaźń kota nie jest rzeczą łatwą. Nie lokuje on swych uczuć nierozważnie: może zostać Waszym przyjacielem, jeśli jesteście tego godni, ale nigdy waszym niewolnikiem."
Wanda
Trzy Koty
 
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: Krakvet

Postautor: ikxio » czwartek 12 lip 2012, 18:31

problem z takimi ludzmi - ze moze to zawiedziony pracownik? sa tacy, ktorym nigdy nie dogodzisz nawet wyplacajac 15 i 16 pensje . co do warunkow magazynowania? czy Wy sobie wyobrazacie, ze fabryki karm dla kotow czy psow silosy na karme trzymaja w klimatyzowanych pomieszczeniach? juz nie mowie o magazynach i o tym, ze sie to wozi w zwyklych naczepach. to zarcie przed przybyciem do Krakvetu juz jest chyba tak zahartowane, ze nic mu nie zaszkodzi. jedyne co jest wazne to zeby po zapakowaniu w worek/woreczek nie zostalo rozhermetyzowane - bo przechowywane jest atmosferze obojetnej - najczesciej azocie - pdobnie jak przemyslowe chipsy o przedluzonym terminie do spozycia czy inne tacos
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Krakvet

Postautor: olga » czwartek 12 lip 2012, 18:36

Musze przyznać, że nigdy nie darzyłam Krakvetu sympatią, ale te wiadomości i tak są szokujące :shock:
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
olga
Administrator
 
Posty: 5706
Rejestracja: wtorek 03 lip 2012, 23:48
Lokalizacja: Wybrzeże :)

Re: Krakvet

Postautor: ikxio » czwartek 12 lip 2012, 19:20

olga czy szokujace? swiat jest jaki jest, ten "wrazliwy" na wlasna place osobnik jeszcze nie widzial jak traktuje sie schabowe in spe - i czym sie te zwierzaki karmi w przemyslowej produkcji miesa na rzez - Sissi tez widziala koncowke nie poczatek produkcji piszac o rzezniach- fakt - jedynym w miare ekologicznym dodatkiem do kociego zarcia to jest kawalek mieska lub krewetki :oops: i niewiara w to ze jakas karma jest jedyna - karmozmian kotu nie zaszkodzi bo to delikatne zwierzatka.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Krakvet

Postautor: sierpówka » czwartek 12 lip 2012, 23:29

Dobrze, że takie coś jest nagłaśniane.
Ostatnio zmieniony sobota 14 lip 2012, 00:04 przez sierpówka, łącznie zmieniany 1 raz
sierpówka
VIP
 
Posty: 1167
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 10:55

Re: Krakvet

Postautor: Rubinka » piątek 13 lip 2012, 13:38

Przerażające jest to, w jakich warunkach przechowują karmę dla zwierząt. Żeby pod tunelem foliowym, gdzie jest parno i duszno i wilgotno. W takich warunkach, jak tunel foliowy, jest dużo owadów, nawet ślimaków. Troszkę nie sanitarne warunki. Nigdy nie kupowałam, przez net i nie będę. Mam po takich samych cenach u mnie w zoologicznym. :)
Awatar użytkownika
Rubinka
Nowy
 
Posty: 48
Rejestracja: środa 11 lip 2012, 11:08
Lokalizacja: Wieś

Re: Krakvet

Postautor: ikxio » piątek 13 lip 2012, 14:08

a sadzisz ze towar w sklepie zoo jest z innej hurtowni? - slimaki i inne robactwo to tez proteina :) a tak naprawde - jak jest to w szczelnym opakowaniu i atmosferze obojetnej to wybuch bomby atomowej przetrwa - jak hamburger z maca
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Krakvet

Postautor: sierpówka » piątek 13 lip 2012, 23:58

Ale chodzi o zasadę / uczciwość i nie ma tłumaczenia. Właściciele mieli pecha , wpadli, zostali opisani. Bardzo dobrze. Banda cwaniaków co chce się szybko dorobić... Pracownikom , pewnie, grosze płacą, sami nic nie robią a wymagania mają kosmiczne - na 100% !!! Dużo jest takich i tacy powinni tak być opisywani!!! Popieram.

Tu kolejna niezadowolona osoba, która opisuje problem, jako klient (2009 rok) : http://forum.gazeta.pl/forum/w,382,1042 ... cych_.html
sierpówka
VIP
 
Posty: 1167
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 10:55

Re: Krakvet

Postautor: Rakolka » sobota 20 paź 2012, 14:27

Jeszcze do niedawna robilam zakupy tylko w krakvecie, ale odkąd trafiłam na zooplus i na ten link na pewno do krakbetu nie wrócę, zwłaszcza, że mają mały wybór i większości rzeczy, które moja kicia uwielbia.
Awatar użytkownika
Rakolka
Pięć Kotów
 
Posty: 708
Rejestracja: sobota 20 paź 2012, 09:18
Lokalizacja: Wrocław


Wróć do Sklepy zoologiczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron