Zooplus

Nasze doświadczenia ze sklepami zoo - internetowymi i analogowymi

Moderator: Alexa

Zooplus

Postautor: Sissi » czwartek 12 lip 2012, 21:36

Ja polecam http://www.zooplus.pl ja jestem z niego bardzo zadowolona i maja duzo promocji oraz gratisow w postaci karm,miseczek itp.Paczka dochodzi nawet w jeden dzien jezeli zamowi sie do poludnia dnia poprzedniego nie mowiac juz o bardzo dobrym zaopatrzeniu sklepu ,maja naprawde duzy wybor . KIedy cos przyszlo zniszczone lub nie to co zamowilam zawsze slyszalam ze moge to zatrzymac i przysla mi nowe inne itp.bez dodatkowych oplat i zawsze tak bylo czasami dorzucali jakas nawet saszetke z karma mokra RC albo animonda itp. albo myszke albo jakiegos przysmaka w ramach przeprosin .
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Zooplus

Postautor: Tina » niedziela 05 sie 2012, 15:00

Ja też lubię ten sklep, mają na prawdę duży wybór i korzystne pakiety np. puszek dla kotów. Zamawiałam trzy razy tam i wszystko ok było.
Tina
Dwa Koty
 
Posty: 69
Rejestracja: niedziela 15 lip 2012, 21:44

Re: Zooplus

Postautor: Sissi » niedziela 05 sie 2012, 17:26

Tina to fakt ja juz wogole nigdzie nie zamawiam karmy tylko tutaj i jestem zadowolona :)
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Zooplus

Postautor: Ash » piątek 10 sie 2012, 09:44

Na prawdę polecam i chwalę sobie ten sklep, zamawiałam już kilkunastokrotnie i nie pamiętam problemów...
Awatar użytkownika
Ash
Dwa Koty
 
Posty: 64
Rejestracja: piątek 13 lip 2012, 14:47

Re: Zooplus

Postautor: Wanda » piątek 10 sie 2012, 17:59

A ja miałam z nimi problemy. Zimą. Przywozili mi zamrożone saszetki z mokrą karmą i multivitaminą. Tłumaczyli się, że takie warunki panują w ich magazynie. A ile razy było to odmrażane i zamrażane? Niestety pieniądze wydane a koty nie miały co jeść!
"Zdobyć przyjaźń kota nie jest rzeczą łatwą. Nie lokuje on swych uczuć nierozważnie: może zostać Waszym przyjacielem, jeśli jesteście tego godni, ale nigdy waszym niewolnikiem."
Wanda
Trzy Koty
 
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zooplus

Postautor: olga » piątek 10 sie 2012, 18:20

Problemy to ja miewałam z GLSem, ich firmą kurierską, ale nie z samym sklepem Zooplus.
Właśnie dziś przyszła paczka - bez problemów i raczej o czasie. Ale nie zamawiam nigdy mokrego więc nie wiem co by było. Swoją drogą: Wanda, w sklepie kupisz niezamrożone, ale czy wiesz cokolwiek o tym co działo się z tym wcześniej? Przecież też jest przechowywane w magazynach hurtowych.
Nie żeby to usprawiedliwiało Zooplusa, tylko podejrzewam, że to powszechny proceder.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
olga
Administrator
 
Posty: 5706
Rejestracja: wtorek 03 lip 2012, 23:48
Lokalizacja: Wybrzeże :)

Re: Zooplus

Postautor: Wanda » sobota 11 sie 2012, 10:27

Olga - w pewnym stopniu zgadzam się z Tobą. Ale nie wiedząc nie mam wyrzutów sumienia, że podałam kotom coś złego z pełną świadomością.
"Zdobyć przyjaźń kota nie jest rzeczą łatwą. Nie lokuje on swych uczuć nierozważnie: może zostać Waszym przyjacielem, jeśli jesteście tego godni, ale nigdy waszym niewolnikiem."
Wanda
Trzy Koty
 
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zooplus

Postautor: Alexa » sobota 01 gru 2012, 17:43

Tutaj jakaś promocja w zooplusie
http://www.zooplus.pl/content/xmas.php
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Zooplus

Postautor: ikxio » niedziela 02 gru 2012, 07:09

fajny pomysl, choc idea kalendarzy adwentowych w Niemczech istnieje od dawien dawna (skadinad sympatyczna - sama w lidlu co roku kupuje tkowy) to "kocie" zastosowanie jest swietne. choc znam takie mohery co zaraz narobilyby wrzasku o obrazie uczuc religijnych - jakby aniolki czy mikolaje byly lepsze.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Zooplus

Postautor: ikxio » wtorek 04 gru 2012, 09:08

mam pytanie do kupujacych w zooplus ile czekacie od momentu zamowienia na paczke?
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Zooplus

Postautor: Sissi » wtorek 04 gru 2012, 10:16

Ikxio ja najczesciej 1-2 dni , kilka razy sie zdarzylo ze 3 dni ale to wtedy gdy zamawialam w piatek czy sobote itp.
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Zooplus

Postautor: ikxio » wtorek 04 gru 2012, 12:17

nie juz jest OK, niecale 48 godzin mi wyszlo, sprawdzilam od daty sciagniecia naleznosci z karty. juz mam kicie opychaja sie az chrupanie pewnie u sasiadow slychac.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Zooplus

Postautor: olga » piątek 07 gru 2012, 11:46

Zamawiałam w ubiegły piątek, paczka dotarła wczoraj. Pisałam już na innym wątku, że dostałam informację o uszkodzonych produktach w paczce (od osoby odbierającej). Na miejscu okazało się, że oprócz karmy dla kanarka, która jest całkowicie rozerwana było rónież uszkodzone blisko 7kg opakowanie karmy dla kotów. Zadzwoniłam dziś do firmy, żeby ich poinformować o zaistniałej sytuacji (nie spodziewałam się że przyjmą reklamację ponieważ nie było spisanego protokołu). Jednak firma przyjęła reklamację, zaproponowali że przyślą mi zniszczone produkty po raz drugi. Na swoim koncie widzę już, że zamówienie na te karmy jest w realizacji.
No cóż, muszę przyznać, że takim załatwieniem sprawy Zooplus zaplusował i to całkiem mocno.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
olga
Administrator
 
Posty: 5706
Rejestracja: wtorek 03 lip 2012, 23:48
Lokalizacja: Wybrzeże :)

Re: Zooplus

Postautor: Sissi » piątek 07 gru 2012, 19:45

Olga ja mialam tez podobna sytuacje z sucha karma kiedy zamykali pudelko zszywaczem przyszyli torebki z sucha i kiedy otworzylam to sie automatycznie rozpruly . U mnie zostawia mi listonosz normalnie pod drzwiami wiec o protokole nie bylo by mowy jednak tez zadzwonilam to wyslali nowe karmy i dodali jeszcze pileczki jak przeprosiny w dodatku nie zazadali zwrotu starej karmy ,ktora przesypalam i tak do sloja i kociumby zjadly . Kiedys tez zamowilam ceramiczne miseczki i jedna byla dlikatnie obtluczona i tez mi wymienili bez zadania zwrotu obtluczonej . Zooplus ma na razie u mnie same plusy moze totez ze wysylka jest DHL -em ale i tez jest mila obsluga i kompetencja :)
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Zooplus

Postautor: Tina » czwartek 27 gru 2012, 15:56

Ja zamawiałam przed świętami, 16 grudnia (niedziela) doszło 19 albo 20. Wszystko dobrze zapakowane, nawet jakieś poduszki powietrzne były. A w ramach kalendarza adwentowego Tina dostała zabawkę do gryzienia. ;)
Tina
Dwa Koty
 
Posty: 69
Rejestracja: niedziela 15 lip 2012, 21:44

Re: Zooplus

Postautor: Rakolka » czwartek 10 sty 2013, 23:45

Do mnie też szybko doszła paczka z zooplusa i jeszcze nic nigdy nie było zniszczone. Nie lubię tylko tego, że oni nie dzwonią i dostarczają kiedy im się podoba zazwyczaj, jak nikogo nie ma to trzeba sobie odebrać z ich punktu.. a te paczki są ciężkie!
a ja dostałam kalendarz z zooplusa teraz gratis a poprzednio ciasteczka w ramach tego kalendarza adwentowego. chyba nic mnie nie przekona do zmiany sklepu.
Awatar użytkownika
Rakolka
Pięć Kotów
 
Posty: 708
Rejestracja: sobota 20 paź 2012, 09:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zooplus

Postautor: Sissi » piątek 11 sty 2013, 00:40

Rakolka kiedy przyjdzie paczka z zooplusa mozesz obserwowac w necie ja zawsze wiem kiedy bedzie poza tym mam podpisana umowe z nimi ze zostawiaja mi paczke pod drzwiami albo u sasiada :)
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Zooplus

Postautor: Rakolka » piątek 11 sty 2013, 19:42

nie było mnie w domu, więc nie mogłam obserwować.. będę musiała jakoś zagadać o to zostawianie sąsiadom.
Awatar użytkownika
Rakolka
Pięć Kotów
 
Posty: 708
Rejestracja: sobota 20 paź 2012, 09:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zooplus

Postautor: ikxio » środa 17 kwie 2013, 12:26

ja jestem pozytywnie zaskoczona zooplus.es - ceny o dobre euro na malutkiej torebce nizsze niz w sklepach, wybor rc (oczywiscie :oops: ) olbrzymi i wczoraj tak gdzies kolo 3-4 po poludniu zlozylam zamowienie juz mam sms od kuriera, ze paczka bedzie jutro rano.
zreszta jak kupowalam dla Mru i Perly w Polsce tez nie moglam narzekac - szybko sie uwineli, ale nie az tak :-D
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Zooplus

Postautor: Rakolka » środa 17 kwie 2013, 21:51

Ja na zooplusa czekam zazwyczaj tydzień od zamówienia, minimum 4 dni chyba, ale i tak to dość dobry wynik, jeśli chodzi o wysyłkę z Monachium.
Awatar użytkownika
Rakolka
Pięć Kotów
 
Posty: 708
Rejestracja: sobota 20 paź 2012, 09:18
Lokalizacja: Wrocław

Następna

Wróć do Sklepy zoologiczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron